تبلیغات
«« از همه جا »»
صفحه نخست | تماس با مدیران | ارتباط با ما| RSS 2.0
در این دنیا چیزی جز خاطره ها باقی نمی ماند

Welcom to my Weblog

p30temp...Professional Template Designer

سرانجام هاشمی رفسنجانی سکوت را شکست
موضوع: | تاریخ ارسال: یکشنبه 13 دی 1388

 سرانجام هاشمی رفسنجانی سکوت را شکست
به گزارش جهان، با وجود آن که خروش میلیونی ایرانیان در روز چهارشنبه و نیز واکنش گسترده مراجع اعظام تقلید، شخصیتها و جناح های اصولگرا و اصلاح طلب نسبت به هتک حرمت مقدسات دینی پاسخ دندان شکنی به دشمنان انقلاب بود....


سرانجام پس از گذشت چند روز آیت الله هاشمی رفسنجانی به سکوت چند روزه خود در قبال حوادث اخیر پایان داد و هتک حرمت مقدسات دینی در روز عاشورا را محکوم کرد .

به گزارش جهان، با وجود آن که خروش میلیونی ایرانیان در روز چهارشنبه و نیز واکنش گسترده مراجع اعظام تقلید، شخصیتها و جناح های اصولگرا و اصلاح طلب نسبت به هتک حرمت مقدسات دینی پاسخ دندان شکنی به دشمنان انقلاب بود اما در این میان سکوت برخی از خواص و چهره ها از جمله آیت الله هاشمی رفسنجانی باعث گردیده بود تا دشمنان انقلاب از این وضع سوء استفاده کنند.

اما امروز رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در جلسه امروز شنبه مجمع با محکوم کردن بی حرمتی و هتاکی به عاشورای حسینی از حضور سرنوشت ساز مردم در راهپیمایی عظیم عاشوراییان در روز چهارشنبه تقدیر و تشکر کرد.

محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در این خصوص گفت : آیت الله هاشمی رفسنجانی درجلسه مجمع تأکید کردکه مردم همواره از ابتدای انقلاب در حوادث مهم، سرنوشت انقلاب و نظام را تعیین و اصول و ارزش ها را حفظ کرده اند و راهپیمایی میلیونی مردم در روز چهارشنبه پاسخ محکمی به کسانی بود که در عاشورای حسینی به مقدسات اسلام و مردم بی حرمتی کردند.

رضایی همچنین اعلام کرد: مجمع تشخیص مصلحت نظام ضمن محکوم کردن اهانت به مقدسات در آشوب های خیابانی عاشورای حسینی، از مسئولان ذی ربط خواست عاملان این حادثه را پیگیری کنند و به مجازات برسانند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه با بیان اینکه حضور میلیونی مردم در راهپیمایی چهارشنبه می تواند نقطه آغازی برای وحدت همه قشرهای مردم و نخبگان پیرامون مقام معظم رهبری، ولایت، قانون و ارزش های انقلاب باشد گفت: این حضور می تواند با ایجاد نشاط حقیقی، زمینه ساز توسعه کشور شود و از وقفه در کارها و ایجاد ابهامات و نگرانی ها جلوگیری کند.

  ادامه مطلب | نظرات()

 

 

 

 

New Page 6