تبلیغات
«« از همه جا »»
صفحه نخست | تماس با مدیران | ارتباط با ما| RSS 2.0
در این دنیا چیزی جز خاطره ها باقی نمی ماند

Welcom to my Weblog

p30temp...Professional Template Designer

ذوب آهن حسابی دل ما را خنك كرد
موضوع: عمومی ورزشی | تاریخ ارسال: جمعه 30 مهر 1389

من که به شخصه خیلی خوشحال شدم از اینکه دهنه این عربا را بعد از 8 فروردین سرویس کردیم . خوشحالیم بیشتر از این بود که دیدم سینا عشوری هم بازیه قدیما داره اینکارا می کنه.
بعد از مدت ها موفقیت یه تیم ایرانی را شاهد بودیم . ایشالله فینالم می بیریم .


بقیه در ادامه مطلب
اصولاً تمامی انسان ها برای جبران عقده های ناشی از سركوب شادی هایشان تلاش می كنند و حتی برای عده ای از آدم ها زندگی در كلمه انتقام خلاصه می شود، انتقام از كسی یا چیزی كه مانع از موفقیتش شده است، انتقام از كسی یا چیزی كه باعث تحقیرش شده است.

آری، ما ایرانی ها تحقیر شدیم، بیشتر از آن چه كه فكرش را هم بكنید تحقیر شدیم؛ لابد می پرسید كی و چرا؟ كافیست تیم علی دایی، 8 فروردین 1388، مقدماتی جام جهانی 2010 و استادیوم آزادی و 100 هزار تماشاگر را به یاد بیاورید؛ البته این خود به تنهایی شاید نتواند داغ دلتان را تازه كند و شاید بهتر باشد كه بیشتر یادآوری بشود؛ كافیست شادی بازیكنان عربستانی را پس از پیروزی 2 بر یك مقابل چشمان تماشاگران ایرانی به یاد بیاورید!

بی شك تمامی ایرانی ها از آن لحظه به بعد در آرزوی آن بودند كه روزی برسد كه تیم ملی ایران در مقابل عربستان قرار بگیرد و با پیروزی كاری بكند كه كمی از خشم ایرانی های علاقه مند به فوتبال را فرو بنشاند.

اما پس از شكست بد تیم افشین قطبی مقابل كویت در مسابقات غرب آسیا، همه امید هایمان جایش را به یك یاس داد، نه تنها خشممان فرو ننشست بلكه این باخت باعث سرخوردگی هر چه بیشترمان نیز شد و آنجا بود كه متوجه شدیم تیم ملی ایران تیمی نیست كه برای آرزوهای ما نقطه اتكایی باشد.

اما همیشه انسان ها به امید زنده اند و در پی ظهور یك ناجی برای خود هستند، منصور ابراهیم زاده ناجی ایرانیان سرخورده از تحقیر مقابل عرب ها بود، ذوب آهن ابراهیم زاده پس از مدت ها كاری كرد كه مدت ها بود كه دلمان برایش تنگ شده بود، او و تیمش غرور از دست رفته ایرانی را به جایگاه واقعی خود بازگرداندند، آنها با جنگندگی و به زیبایی هر چه تمام تر تیم الهلال عربستان را در دو بازی هم در ایران و هم در ورزشگاه ملك فهد شهر ریاض مغلوب كردند.

ذوب آهن ایران به فینال لیگ قهرمانان آسیا رفت و از این بابت بسیار بسیار خرسندیم، اما چیز دیگری كه بیش از ما را سر ذوق آورد این بود كه بازیكنان ذوب آهن دقیقاً پس از پایان بازی به همان شكلی شادی كردند كه عربستانی ها 8 فروردین 88 در آزادی شادی كرده بودند، این یعنی انتقام.

تا به حال به این فكر كرده اید كه چرا فیلم های سینمایی كه موضوع انتقام را دستمایه خود قرار می دهند اینقدر طرفدار دارد و مورد استقبال واقع می شود؟ جواب این سوال بسیار آسان است، چرا كه انتقام به مثابه آب سردی است بر پیكر آتش گرفته شخص انتقام گیرنده، حالا هم ذوب آهن برای تن سوزان ما نقش یك دریا آب خنك را بازی كرد.

ذوب آهن حسابی دل ما را خنك كرد!
  ادامه مطلب | نظرات()

 

 

 

 

New Page 6